0530 229 3969-0212 509 2400
osman__yigit@hotmail.com

HİZMETLERİMİZ

DAİMA ÇÖZÜM!

YAZILIMSAL ÇÖZÜMLER

Firmamız Uzman Bilgisayar Servisi Olarak Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, PlayStation, Pc ve PlayStation Oyunları,  Bilgisayar ve PlayStation Uyumlu Oyun Konsolları Satışını yapmaktadır. İnternet kafemizde büfemiz mevcuttur ister yiyecek isterse içeçek ürünlerimizden faydalanabilirler. Online oyun hileleri, Online oyun paraları ve Online Oyun kodları satışınıda yapmaktadır.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Firmamız CCTV kamera sistemi ile izlenmektedir. Uzun yıllardan beri bu kamera türleriyle çalışmaktayız, Müşterilerimize en iyi hizmet ve kaliteyi vermek için var gücüyle çalışmaktayız. Kamera sistemlerimiz son seviyedir, müşterilerimize hizmet vermek için sabırsızlıkla var gücümüzle çalışıyoruz.

UZMAN İNTERNET CAFE

Firmamiz uzman bilgisayar servisi olarak internet kafe hizmetinide vermektedir. tüm bilgisayarlarimizda online oyun, araba yarışı, savaş oyunlari, strateji oyunlari ve küçük oyunlar mevcuttur. müşterilerimize en iyi hizmeti vermekten memnun duyariz. internet kafemizin büfe bölümüde mevcuttur İsteyen müşterilerimize ister içeçek i̇ster yiyecek servislerimizde yapilir.

WEB TASARIM / GRAFIK TASARIM

Firmamız Uzman Bilgisayar Servisi Olarak “Web Tasarım, Grafik Tasarım, Seo, Adwords” Hizmetleri Vermektedir. Uygun Fiyata Hazır Temalarımızdan Yararlanabilir İster Hazır Tema İster WordPress İster Özel Web Tasarım Hizmetlerimizden Yararlanabilir. Web Tasarım, Grafik Tasarım, Seo, Adwords Bölümlerinde Uzmanlaşan Ekibimizle Müsterilerimize Hizmet Vermekten Gurur Duyarız.