0530 229 3969-0212 509 2400
osman__yigit@hotmail.com

HAKKIMIZDA

DAİMA ÇÖZÜM!

ÇALIŞMALARIMIZ

Online Destek Servis Hizmetlerimiz

Bilgisayarınızda oluşan windows sorunları, virüs problemleri, yazıcı veya tarayıcı hataları, network ağ bağlantı sorunları, bilgisayarlar, apple cihazları ve notebook ürünlerinin tamiri bakımı ve teknik servis işlemlerini sağlamaktayız.

Bilgisayar Tanılama

Tanılama hizmetleri konusunda deneyimli olup masaüstü veya dizüstü bilgisayar, sunucu ve ağ sistemlerinde sorunu tam olarak tespit edildikten sonra uzaktan destek sağlanmaktayız.

Macbook veya Dizüstü Bilgisayar Onarımı

Cihazlarınızın korunup korunmadığından ve bilgilerin yedeklendiğinden emin olarak zamanla yavaş çalışan cihazlarınızı en yoğun performansa geri dönmesine yardımcı olacak veya yeni ekipmanlarla değiştirilecek bir plan oluşturabiliyoruz.

Sunucu Ağlarını Yükleme ve Yapılandırma

Ağ bağlantısının verimli ve güvenli bir şekilde çalışıp çalışmadığından emin olmak için kurulumdan bakıma kadar ağ hizmetleri sunuyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Bir çok işletmelerin yaşadıkları sorunları anlıyor, ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize ilişkin teknoloji bilgisi ve danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Yeni Sistem Kurulumu

Yüksek düzeyde gürültü çıkaran veya yavaş çalışan eski cihazınızı değiştirmeye hazır mısınız ? İhtiyaçlarınızı değerlendirelim, önerilerde bulunalım ve ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyan yeni bir cihaz sağlayabiliriz.

Onarım Yaptığımız Bazı Modeller

Online Destek Servisimizden talep edeceğiniz Bilgisayar Teknik destek hizmeti her türlü marka ve modele yöneliktir. Apple, Sony, Asus, Toshiba, Dell, Samsung, hp, Lg, Exper, İbm, Lenovo, Monster, Casper gibi birçok markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin v

Genel Koordinatör    OSMAN YİĞİT    530 229 39 69

Software Developer RESUL ÖZEL 545 348 73 58